Korduma kippuvad küsimused

1. Mis on Westyx nutikell?

Westyx on nutikellade ja pulsikellade bränd, mis kuulub ettevõttele Nutikellad OÜ. Nutikell.com e-pood tellib kellasid erinevate tootjate tehastest üle maailma ja annab toodetele omapoolse kaubamärgi. Peamiselt saabuvad kellad nii Aasia tehasest kui ka Euroopa ladudest.

2. Millises vanuses inimesele on Westyx nutikell sobilik?

Kõik e-poes olevad Westyx nutikellad sobivad nii noorematele kui ka eakamatele tehnikahuvilistele. Kui kella ja telefoni ühildamisega on ühelepoole saadud, siis edasine kasutus on juba väga lihtne. Kella valides soovitame pöörata ka tähelepanu minimaalsele rihma ümbermõõdule, mis on koos rihma pikkusega välja toodud iga kella lisainfos.

3. Kui kiiresti jõuab tellitud kaup pakiautomaati?

Sooritades ostu enne kella 16.00 jõuab saadetis pakiautomaati üldjuhul järgmise päeva jooksul (välja arvatud nädalavahetusel). Kui tellimuse täitmisega läheb aega rohkem kui kolm tööpäeva, siis sellest teavitatakse Teid e-maili teel.

4. Kas ostetud nutikella saab ka tagastada?

Peale kauba kättesaamist on seadusest tulenev õigus tellitud kaup 14 päeva jooksul tagastada. Tagastamise kohta saab lähemalt lugeda SIIT.

5. Kuidas saab Nutikell.com kodulehel vormistada arve firma nimele?

1) Lisage soovitud kell ostukorvi
2) Seejärel vajutage nupule ‘Mine kassasse’
3) Sisestage oma nimi, e-mail, telefoni number, ettevõtte nimi, ettevõtte aadress, ettevõtte sihtnumber
4) Valige sobiv pakiautomaat
Peale edukat makse sooritamist saadetakse automaatselt Teie e-mailile arve koos soovitud rekvisiitidega.

6. Milliste operatsioonisüsteemidel töötavate telefonidega Westyx nutikellad ühilduvad?

Kõik Westyx nutikellad ühilduvad nii Android kui ka iOS operatsioonisüsteemidel töötavate nutitelefonidega. Kõikide kellade lisainfos on välja toodud minimaalsed operatsioonisüsteemide tarkvaraversioonid, millega saab vastavat kella ühildada.

7. Kuidas saab soetatud nutikella telefoniga ühildada?

Kella ja telefoni omavaheliseks ühildamiseks on vaja telefon bluetooth’i abil kellaga siduda ning telefoni laadida nutikella rakendus. Selleks tuleb kasutada QR-koodi, mis on leitav kella karbilt, kasutusjuhendist või kella menüüs olevast rakendusest. QR-koodi lugemiseks on vaja alla laadida QR-koodi lugeja, mis on hõlpsasti leitav nii App Store kui ka Google Play Store keskkonnast. QR-koodi lugemisel avatakse link, mille kaudu saab vastava nutikella rakenduse telefoni laadida. (Osade nutikelladega ühildamiseks tuleb lülitada sisse ka asukoha jagamine, kui telefoni operatsioonisüsteem on Android 6.0 või uuem). Täpsemad juhised on hetkel valmimisel.

8. Kas Westyx nutikellasid saab kasutada ka ilma telefoni rakenduseta?

Kõiki Westyx nutikellasid saab kasutada ka ilma telefoni rakenduseta, kuid sõltuvalt kellast selle funktsionaalsus väheneb. Osade kella rakenduste puhul piisab vaid bluetooth’i vahelisest ühendusest ning suur hulk rakendusi ei vaja üldse nutitelefoni olemasolu. SIM-kaardi pesaga kellasid (Westyx King ja Westyx Titan) saab kasutada ka eraldiseisvatena (ei pea täiendavalt nutikella telefoniga ühildama).