fbpx

Korduma kippuvad küsimused

1. Mis on Flowfox ja Westyx?

Flowfox ja Westyx on nutikellade ja pulsikellade bränd, mis kuulub ettevõttele Flowfox Technology OÜ (endise nimega Nutikellad OÜ). Flowfox’i rahvusvahelise kaubamärgi õigused on kaitsnud Flowfox Technology OÜ 13.10.2018 Nice klassis 9 ja Vienna klassifikatsioonides 03.01.08, 03.01.21, 03.01.24, 25.05.94, 29.01.08, 29.01.98.

2. Millises vanuses inimesele on Flowfox ja Westyx nutikell sobilik?

Kõik e-poes olevad Flowfox ja Westyx nutikellad sobivad nii noorematele kui ka eakamatele tehnikahuvilistele. Kui kella ja telefoni ühildamisega on ühelepoole saadud, siis edasine kasutus on juba väga lihtne. Kella valides soovitame pöörata ka tähelepanu minimaalsele rihma ümbermõõdule, mis on koos rihma pikkusega välja toodud iga kella lisainfos.

3. Kui kiiresti jõuab tellitud kaup pakiautomaati?

Sooritades ostu enne kella 16.00 jõuab saadetis pakiautomaati üldjuhul järgmise päeva jooksul (välja arvatud nädalavahetusel). Kui tellimuse täitmisega läheb aega rohkem kui kolm tööpäeva, siis sellest teavitatakse Teid e-maili teel.

4. Kas ostetud nutikella saab ka tagastada?

Peale kauba kättesaamist on seadusest tulenev õigus tellitud kaup 14 päeva jooksul tagastada. Tagastamise kohta saab lähemalt lugeda SIIT.

5. Kuidas saab Nutikell.com kodulehel vormistada arve firma nimele?

1) Lisage soovitud kell ostukorvi
2) Seejärel vajutage nupule ‘Mine kassasse’
3) Sisestage oma nimi, e-mail, telefoni number, ettevõtte nimi, ettevõtte aadress, ettevõtte sihtnumber
4) Valige sobiv pakiautomaat
Peale edukat makse sooritamist saadetakse automaatselt Teie e-mailile arve koos soovitud rekvisiitidega.

6. Milliste operatsioonisüsteemidel töötavate telefonidega Flowfox ja Westyx nutikellad ühilduvad?

Kõik Flowfox ja Westyx nutikellad ühilduvad nii Android kui ka iOS operatsioonisüsteemidel töötavate nutitelefonidega. Kõikide kellade lisainfos on välja toodud minimaalsed operatsioonisüsteemide tarkvaraversioonid, millega saab vastavat kella ühildada.

7. Kuidas saab soetatud nutikella telefoniga ühildada?

Kella ja telefoni omavaheliseks ühildamiseks on vaja telefon bluetooth’i abil siduda kellaga telefoni rakenduses. Vastava rakenduse kohta on info kellaga kaasasolevas kasutusjuhendis.

8. Kas Flowfox ja Westyx nutikellasid saab kasutada ka ilma telefoni rakenduseta?

Kõiki Flowfox ja Westyx nutikellasid saab kasutada ka ilma telefoni rakenduseta, kuid sõltuvalt kellast selle funktsionaalsus väheneb. Soovitame siiski vähemalt esimesel kasutuskorral ühildada kell bluetooth’i abil telefoniga, et kella ekraanil kuvatav kuupäev ja kellaaeg saaksid sünkroniseerimisel õigeks.