fbpx
Allahindlus

FLOWFOX FLAKE

(1 arvustus)

Värvilise ekraaniga pulsikell Flowfox Flake on ideaalne kaaslane igapäevasteks tegevusteks. Pilkupüüdva välimusega pulsikell aitab mõõta Sinu päevast aktiivsust (samme, distantsi, põletatud kaloreid), pulssi ning on abiks treeningutel, et saavutada soovitud tulemused. Vastupidav aku ning juhtmevaba laadimine muudavad kella kasutamise väga mugavaks. Vaata, kes helistab ja loe saabunud sõnumeid ja teavitusi kella ekraanilt, ilma et peaksid telefoni taskust välja võtma. Lisaks erinevate märguannete kuvamisele suudab Flake mõõta ka Sinu unekvaliteeti, et saada parim ülevaade. Sobib nii Android kui ka iOS nutitelefonidega. Kellal on kerge ja veekindel ümbris ning vahetatavad rihmad. Parema ülevaate saamiseks tutvu lisainfo all olevate tehniliste andmetega ning vaata ka kella tutvustavat videot.

Kampaania: ostes Flowfox Flake pulsikella, saad tasuta kaasa 10 € väärtuses punase ja musta rihma!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva

Tootekood: 1006 Kategooriad: ,

59.90  34.90 

11 laos


Video embedding powered by nutikell.com

Pulsikell Flowfox Flake

Värvilise ekraaniga pulsikell Flowfox Flake on ideaalne kaaslane igapäevasteks tegevusteks. Pilkupüüdva välimusega pulsikell aitab mõõta Sinu päevast aktiivsust (samme, distantsi, põletatud kaloreid), pulssi ning on abiks treeningutel, et saavutada soovitud tulemused. Vastupidav aku ning juhtmevaba laadimine muudavad kella kasutamise väga mugavaks. Vaata, kes helistab ja loe saabunud sõnumeid ja teavitusi kella ekraanilt, ilma et peaksid telefoni taskust välja võtma. Lisaks erinevate märguannete kuvamisele suudab Flake mõõta ka Sinu unekvaliteeti, et saada parim ülevaade. Sobib nii Android kui ka iOS nutitelefonidega. Kellal on kerge ja veekindel ümbris ning vahetatavad rihmad. Kaasa tuleb kolm erinevat rihma: must, punane ja valge. Parema ülevaate saamiseks tutvu lisainfo all olevate tehniliste andmetega ning vaata ka kella tutvustavat videot.

Kuidas pulsikella telefoniga ühildada?

1. Lae alla rakendus Smart Wristband

Rakenduse allalaadimiseks on kaks võimalust. Esimene võimalus on rakenduse “Smart Wristband” leidmine App Store või Google Play Store keskkonnast ja selle allalaadimine. Teine võimalus on QR-koodi abil allalaadimine, mille leiab pulsikellaga kaasasolevast kasutusjuhendist või karbilt. (QR-koodi lugemiseks on eelenevalt vaja alla laadida QR-koodi lugeja, mis on hõlpsasti leitav nii App Store kui ka Google Play Store keskkonnast). QR-koodi lugemisel avatakse link, mille kaudu saab vastava pulsikella rakenduse telefoni laadida.

2. Pulsikella aktiveerimine ja laadimine

Lülita pulsikell sisse. Kui esimesel korral nuppu all hoides pulsikell sisse ei lülitu, siis on vaja kella laadida. Selleks tuleb kellarihma ülemine osa korpuse küljest lahti võtta ehk ära tõmmata (korpuse küljes on USB ots, mille külge kinnitub kellarihm).

3. Pulsikella ühildamine

Ava rakendus “Smart Wristband” ja anna telefonil luba bluetooth’i sisselülitamiseks. Seejärel leia bluetooth’i nimekirjast üles pulsikell, et luua kella ja telefoni vaheline ühendus. Kui ühenduse loomine ebaõnnestus, siis veenduge, et kella aku oleks laetud, bluetooth telefonis sisse lülitatud (vajadusel ka asukoha jagamine), pulsikella ekraan ühendamise hetkel oleks aktiivne ja telefoni kaugus kellast oleks vähem kui 0.5 meetrit.

Kuidas pulsikella kasutada?

Kui pulsikell Flowfox Flake ja telefoni vahel on ühendus loodud, siis kellaaja (ja kuupäeva) näit automaatselt sünkroniseeritakse telefoni näiduga ja edaspidine pulsikella kogutud andmete ülekanne telefoni toimub automaatselt (eeldusel, et bluetooth on sisse lülitatud). Kui vahepeal telefoni bluetooth on väljas olnud või kella ja telefoni vaheline side on katkenud, siis andmeid saab sünkroniseerida pulsikella rakenduses.

Pulsikellal olevale nupule vajutades saab kella menüüs ringi liikuda. Sammude lugemine, unemonitoorimine ja pulsimõõtmine toimub automaatselt, kuid rattasõidu alustamiseks tuleb vastavalt menüüs uuesti nuppu vajutada ja seda all hoida.

Pulsikellal olevat nuppu all hoides (avaekraanil või sammude lugemise funktsioonil) kuvatakse teine osa menüüst. Nupule vajutades saab liikuda selle menüü erinevate funktsioonide vahel ringi ja nuppu all hoides saab vastavat funktsiooni valida ja sellest väljuda. Lisaks erinevaid võimalusi (äratused, kõne ja sõnumite teavitused jne) saab lülitada sisse ja välja pulsikella rakenduses.

Lisainfo

Ekraan

0.96" Color Display, 128 x 64 resolutsioon

Kiirendusmõõtur

Three-Axis Gravity Acceleration Sensor

Protsessor

AMICCOM 8107V

Aku

90 mAh (5 ööpäeva akukasutust)

Rihma pikkus

135 mm – 200 mm

Kella mõõtmed

40 x 20 x 11 mm

Kella kaal

20 g

Bluetooth'i versioon:

4.0

Veekindlus

IP67

Pulsimõõtja

Jah

Telefoni teavitused

Jah (sh Facebooki sõnumid, Skype, jne)

SMS/kõne teavitus

Jah

Erinevad treeningrežiimid

Jah

Sammulugeja

Jah

Põletatud kalorite lugeja

Jah

Unemonitooring

Jah

Kuupäeva näit

Jah

Äratused/meeldetuletused

Jah

Ühilduvus

Android 4.3+/iOS 8.0+

Komplekti kuulub

Flowfox Flake pulsikell, valge kellarihm ning lisaks ka punane ja must lisarihm, kasutusjuhend EST/EN/RU/FI/LV/LT

1 arvustus FLOWFOX FLAKE

  1. 5 / 5

    (toote omanik)

    Tellisin ja väga meeldib. Käel mugav ja mõnus 🤗

Kirjuta arvustus