Out of stock
Pulsikell WESTYX FLAKE | Nutikell Pulsikell | Nutikellad ja PulsikelladPulsikell WESTYX FLAKE | Nutikell Pulsikell | Nutikellad ja PulsikelladPulsikell WESTYX FLAKE | Nutikell Pulsikell | Nutikellad ja PulsikelladPulsikell WESTYX FLAKE | Nutikell Pulsikell | Nutikellad ja Pulsikellad

WESTYX FLAKE

(24 arvustust)

Pulsikell Westyx Flake on nutikas aksessuaar aktiivsele naisterahvale. Saleda figuuri saavutamist ja tervislikke eluviise soodustavad nutikad funktsioonid aitavad lugeda samme, põletatud kaloreid ning on abiliseks erinevate treeningharjutuse juures. Westyx Flake mõõdab Sinu pulssi ja annab märku, kui on aeg ennast liigutada. Elegantse välimusega Flake sobib igapäevaseks kasutamiseks: vaata, kes helistab ja loe saabunud sõnumeid telefoni taskust välja võtmata. Pulsikella vastupidav aku, juhtmevaba laadimine ja kella kerge ümbris muudavad selle kasutamise väga mugavaks. Parema ülevaate saamiseks tutvu lisainfo all olevate tehniliste andmetega ning vaata ka kella tutvustavat videot.

Kampaania: ostes Westyx Flake pulsikella, saad tasuta kaasa 10 € väärtuses punase ja musta rihma!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva

Tootekood: 1006 Kategooriad: ,

69.00  39.00 

Laost otsas


Video embedding powered by nutikell.com

Pulsikell Westyx Flake

Pulsikell Westyx Flake on nutikas aksessuaar aktiivsele naisterahvale. Saleda figuuri saavutamist ja tervislikke eluviise soodustavad nutikad funktsioonid aitavad lugeda samme, põletatud kaloreid ning on abiliseks erinevate treeningharjutuse juures. Westyx Flake mõõdab Sinu pulssi ja annab märku, kui on aeg ennast liigutada. Elegantse välimusega Flake sobib igapäevaseks kasutamiseks: vaata, kes helistab ja loe saabunud sõnumeid telefoni taskust välja võtmata. Pulsikella vastupidav aku, juhtmevaba laadimine ja kella kerge ümbris muudavad selle kasutamise väga mugavaks. Parema ülevaate saamiseks tutvu lisainfo all olevate tehniliste andmetega ning vaata ka kella tutvustavat videot.

Kuidas pulsikella telefoniga ühildada?

1. Lae alla rakendus Smart Wristband

Rakenduse allalaadimiseks on kaks võimalust. Esimene võimalus on rakenduse “Smart Wristband” leidmine App Store või Google Play Store keskkonnast ja selle allalaadimine. Teine võimalus on QR-koodi abil allalaadimine, mille leiab pulsikellaga kaasasolevast kasutusjuhendist. (QR-koodi lugemiseks on eelenevalt vaja alla laadida QR-koodi lugeja, mis on hõlpsasti leitav nii App Store kui ka Google Play Store keskkonnast). QR-koodi lugemisel avatakse link, mille kaudu saab vastava pulsikella rakenduse telefoni laadida.

2. Pulsikella aktiveerimine ja laadimine

Lülita pulsikell sisse. Kui esimesel korral nuppu all hoides pulsikell sisse ei lülitu, siis on vaja kella laadida. Selleks tuleb kellarihma ülemine osa korpuse küljest lahti võtta ehk ära tõmmata (korpuse küljes on USB ots, mille külge kinnitub kellarihm).

3. Pulsikella ühildamine

Veendu, et oled telefonis lülitanud sisse bluetooth’i. Kui telefoni operatsioonisüsteem on Android 6.0 või uuem, siis sõltuvalt telefonist võib tarvilik olla ka asukoha jagamise (location) sisselülitamine. Seejärel leia telefoni bluetooth’i abil üles pulsikell, et luua telefoni ja pulsikella vaheline ühendus. Ava rakendus “Smart Wristband” ja loo ühendus “My wristband” kaudu, mille leiab rakenduse seadetest. Eduka ühildamise tulemusena tekib pulsikella ekraanile bluetooth’i ikoon. Kui ühenduse loomine ebaõnnestus, siis veenduge, et kella aku oleks laetud, bluetooth telefonis sisse lülitatud (vajadusel ka asukoha jagamine), pulsikella ekraan ühendamise hetkel oleks aktiivne ja telefoni kaugus kellast oleks vähem kui 0.5 meetrit.

Kuidas pulsikella kasutada?

Kui pulsikell Westyx Flake ja telefoni vahel on ühendus loodud, siis kellaaja (ja kuupäeva) näit automaatselt sünkroniseeritakse telefoni näiduga ja edaspidine pulsikella kogutud andmete ülekanne telefoni toimub automaatselt (eeldusel, et bluetooth on sisse lülitatud). Kui vahepeal telefoni bluetooth on väljas olnud või kella ja telefoni vaheline side on katkenud, siis andmeid saab sünkroniseerida pulsikella rakenduses.

Pulsikellal olevale nupule vajutades saab kella menüüs ringi liikuda. Sammude lugemine toimub automaatselt, kuid rattasõidu või pulsilugemise alustamiseks tuleb vastavalt menüüs uuesti nuppu vajutada ja seda all hoida.

Pulsikellal olevat nuppu all hoides (avaekraanil või sammude lugemise funktsioonil) kuvatakse teine osa menüüst. Nupule vajutades saab liikuda selle menüü erinevate funktsioonide vahel ringi ja nuppu all hoides saab vastavat funktsiooni valida ja sellest väljuda. Lisaks erinevaid võimalusi (äratused, kõne ja sõnumite teavitused jne) saab lülitada sisse ja välja pulsikella rakenduses.

Lisainfo

Ekraan

0.96" OLED ekraan, 128 x 64 resolutsioon

Protsessor

AMICCOM 8107V

Operatiivmälu

64 KB

ROM

256 KB

Aku

90 mAh (ooteaeg 10 päeva)

Rihma pikkus

215 mm (min rihma ümbermõõt 13 cm)

Rihma laius

15 mm

Kella mõõtmed

40 x 20 x 11 mm

Kella kaal

25 g

Bluetooth'i versioon:

4.0

Veekindlus

IP67 – Pritsmete ja niiskuse kindel

Pulsimõõtja

Jah

Sammulugeja

Jah

Põletatud kalorite lugeja

Jah

SMS/kõne teavitus

Jah

Kaamera kaugjuhtimine

Jah

Äratused

Jah

Ühilduvus

Android 4.3+/iOS 7.0+

Komplekti kuulub

Westyx Flake pulsikell, kasutusjuhend

24 arvustust WESTYX FLAKE

 1. 5 / 5

  Ma olen väga rahul selle kellaga. Kõik mida ootasin ühelt pulsikellalt on olemas ja pole liiga keeruline kasutada. Soovitan !

 2. 5 / 5

  see aktiivsusmonitor on muidu päris okei. ostsin ka siit selle kella kuid soov oleks teada kas sellele saab ka eraldi rihmasid juurde osta?

 3. Tere, Teele

  Täname tagasiside eest! Jah, meil on hetkel laos olemas nii musta värvi kui ka valgeid ja punaseid rihmasid sellele pulsikella mudelile. Rihma hind on 5€ tk, millele lisandub saatmiskulu. Kui olete huvitatud, siis palun saatke meie e-posti aadressile ([email protected]) kiri, kus märgite mis värvi rihmast olete huvitatud ja mitu tükki soovite tellida.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 4. 5 / 5

  Tere! Olen huvitatud WESTYX FLAKE nutikellast, aga mul tekkis küsimus ühilduvuse osas. Hetkel on mul Windows Phone, millega ma aru saa, et ühilduvus puudub. Kavatsen paari kuu jooksul telefoni küll välja vahetada, aga kella on mul kiiremini vaja. Kas niikaua oleks võimalik seda USB kaudu ühildada arvutiga, et seadistada aeg, kuupäev ja andmed enda kohta ning hiljem näha samme ja pulsimõõtu arvuti vahendusel?

 5. Tere, Anne

  Täname, et kirjutasite! Pakume välja sellise lahenduse, et kui soovite meilt pulsikella Flake tellida, siis ühildame ise selle kella ära nii, et kuupäev ja kellaaeg oleksid õiged pulsikella kättesaamisel. Teoreetiliselt peaks olema võimalik vahepeal kella kogunenud andmete ülekanne uude telefoni läbi pulsikella rakenduse. Proovime selle lahenduse ise läbi ja saadame Teie e-maile kinnituse selle osas homse päeva jooksul.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 6. 5 / 5

  Tere! Kas ühildub Samsung Galaxy A5 (2017)?

 7. Tere, Anneli

  Jah, Samsung Galaxy A5 ühildub pulsikellaga Westyx Flake. Kõik telefonid, mis võimaldavad rakenduse “Smart Wristband” allalaadimist (rakenduse logo: http://imgur.com/4NPxSdV) ühilduvad selle kellaga.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 8. 2 / 5

  Rakendus, millega nutikell töötab on jama. Näitab distantsi väga valesti, mitme teise rakendusega üle kontrollitud. Täidab funktsiooni sammulugeja ja kell, muus osas ei ole rahul. Esimeseks kellaks sobilik. Samuti ei ole 6.päeva jooksul saanud nutikellad oü lt vastust oma kirjale.

 9. Tere, Kairi

  Oleme ka ise rakenduse tegijale andnud soovitusi selle arendamise osas ning seda uuendatakse igakuiselt ja muudetakse paremaks. Soovitame pulsikella rakenduses kasutaja profiili all seadistada oma parameetrid (pikkus, kaal, sammupikkus), et distantsi näitu täpsemaks saada. (Kindlasti kontrollige, et kasutate rakenduse kõige uuemat versiooni). Muidugi tuleb arvestada sellega, et pulsikelladel võib esineda mõõteviga seoses sellega, et käe liikumise arvutab kell ümber sammudeks ja teepikkuseks ehk ühe kohapeal käsi liigutades võib kell ekslikult tõlgendada antud tegevust liikumisena. Lisaks oleme saanud tagasisidet oma klientidelt, et antud pulsikell ühildub ka teiste kolmandaosapoole rakendustega, mida võite proovida, kui “Smart Wristband” Teie ootustele ei vastanud (näiteks “Smart Wristband 2” või “iFit”). Mis puudutab Teie kirjale mitte vastamist, siis vabandme selle osas. Ilmselt oli tegemist serveri poolse veaga, et kiri meieni ei jõudnud. Me vastame Teie kirjadele ja lahendame probleeme alati vähemalt 24 tunni jooksul.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 10. 5 / 5

  Tere! Kas ühildub ka Huawei P9 Lite telefoniga?

 11. Tere, Kirke

  Täname, et kirjutasite! Huawei P9 Lite peaks töötama android 6.0 operatsioonisüsteemil, mis tähendab, pulsikell Westyx Flake ühildub Teie telefoniga. Kui Te pole kindel, kas Teie telefon ühildub antud pulsikellaga, siis laadige alla rakendus “Smart Wristband” ning kui see avaneb Teie telefonis, siis peaks kõik kenasti töötama.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 12. 5 / 5

  Kas see kell näitab ka spordihuvilisele vajaminevat infot, nt läbitud vahemaad ja kilomeetri aeg?

 13. Tere, Ahti

  Täname, et kirjutasite! Jah, läbitud vahemaad on võimalik vaadata pulsikellaga ühildatud telefoni rakendusest. Pulsikellaga Westyx vFit on võimalik vaadata ka läbitud vahemaad kella ekraanilt. Paraku kilomeetri aja väljavõtet need mudelid ei võimalda.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 14. 3 / 5

  Tere,
  Kuidas saab kella seadistada nii, et ta ei väriseks, kui telefonist liiga kaugele lähen? Värinat maha võtta ei taha, sest helistamiseks ja teadete saamiseks on seda vaja.

 15. Tere, Kris

  Täname, et kirjutasite! Kui kasutate rakendust Smart Wristband, siis leiate seadete alt valiku “Anti Lost”. Kui Te selle välja lülitate, siis Teie pulsikell ei vibreeri, kui olete sellega telefonist eemale liikunud.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 16. 5 / 5

  (toote omanik)

  Tere, kuidas seadistada kuupäeva ja kellaaega sellel kellal. Lasin ostes paika panna need, aga suutsin kuidagi paigast ajada need 🙁

 17. Tere, Veronika

  Kuupäeva ja kellaaja saate õigeks panna, kui ühildate pulsikella telefoniga. “Kirjeldus” alt leiate juhise, kuidas seda teha.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 18. 5 / 5

  (toote omanik)

  Tere, kui ma seda nutikella hetkel muul otstarbel ei kasuta, kas saan seda lihtsalt käekellana ka kasutada ?

 19. Tere, Adeele

  Muidugi.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 20. 5 / 5

  (toote omanik)

  Tere, mis värvi rihmasid sellele kellale ( Westyx Flake) pakkuda on ? 🙂

 21. Tere, Veronika

  Meil on laos olemas mustad, valged ja punased rihmad antud pulsikella mudelile. Rihma hind on 5€ tk, millele lisandub saatmiskulu. Kui olete huvitatud, siis palun saatke meie e-posti aadressile ([email protected]) kiri, kus märgite mis värvi rihmast olete huvitatud ja mitu tükki soovite tellida.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 22. 5 / 5

  Tere! Kas kella smart wristband saab Nokia3 Dual ühendada?

 23. Tere, Kädy

  Nokia 3 Dual SIM peaks töötama android 7.0 või uuemal operatsioonisüsteemil, mis tähendab, pulsikell Westyx Flake ühildub Teie telefoniga. Kui Te pole kindel, kas Teie telefon ühildub antud pulsikellaga, siis laadige alla rakendus “Smart Wristband” ning kui see avaneb Teie telefonis, siis peaks kõik kenasti töötama.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 24. 3 / 5

  Tere,selline küsimus tellisin endale Smart Wristbandi kella,aga öö režiimi märk puudub.kas siis öö und ei saa jälgida,kas kell võib olla vigane,või peab tegema andmeside uuenduse.

 25. Tere, Karin

  Täname, et kirjutasite! Uuematel mudelitel peaks unemonitoor olema automaatne, mis tähendab, et kella menüüs antud ikooni ei ole.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 26. 4 / 5

  Tere,mis äppi te muidu kasutate kellal

 27. Tere, Kar

  Smart Wristband on selle pulsikella ametlik rakendus. Lisaks peaksid selle mudeliga töötama ka Smart Wristband 2 ja iFit (Shenzhen JinJiaTai Technology CO.) rakendused.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 28. 3 / 5

  Tere.

  Kas ühildub apple iphone 6s mudeliga või esineb ka mingeid komplikatsioone, näiteks et osad rakendused ei tööta kellal vms?

 29. Tere, kodanik

  Täname, et kirjutasite. iPhone 6S peaks antud mudeliga kenasti ühilduma.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 30. 4 / 5

  Tere
  Kas kell näitab ka telefoni rakenduste teavitusi, näiteks messengeri sõnumeid?

 31. Tere, Merili

  Täname, et kirjutasite. Jah, kui pulsikell ja telefon on bluetooth’i kaudu omavahel ühildatud, saab telefoni rakenduses lülitada sisse-välja teavitusi, mida kella ekraan kuvab (näiteks Messenger, Twitter, Skype, Whatsapp jne).

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 32. 4 / 5

  Kas neid on hetkel laos olemas?

 33. Tere, Merili

  Hetkel on 1 laos olemas. Tuleva nädala alguses jõuab ka suurem kogus lattu, millega saame tagada selle, et inimesed jõuludeks tellitud tooted kätte saaksid.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 34. 4 / 5

  Tere
  Sail lapsele see kell kingitud aga mida pole on eesti keelne infoleht? Kuidas kella käivitada ühendada telefoniga?

 35. Tere, Kaire

  Täname, et kirjutasite. Eestikeelne info kella ühildamise ja kasutamise kohta on leitav Westyx Flake pulsikella lehel “Kirjeldus” alt, mis asub “Video” valikakna kõrval.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 36. 4 / 5

  Tere.
  Sooviks teada kui kaua sellel kellal aku vastu peab ja kas Huawei P7 saab ühendada.Tänan.

 37. Tere, Mann

  Täname, et kirjutasite. Selle pulsikella aku peab vastu ligikaudu 1 nädal, kuid see kindlasti sõltub kella kasutamise aktiivsusest. Huawei P7 peaks ühilduma antud mudeliga.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 38. 5 / 5

  (toote omanik)

  Tere!
  Selline küsinus, et kui võtan õhtuti käepealt oma pulsikella ära, hakkab mingihetk andur vilkuma, miks ja kas seda sab kuidagi ka maha võtta, et ei vilguks?

 39. Tere, Kaisa

  Täname, et kirjutasite. Pulsikell kasutab rohelise led-lambiga andurit pulsi mõõtmiseks, öösel kell kasutab lisaks pulsiandurile ka liikumisandurit, mille abil töötab unemonitoorimise režiim. Kui soovite, et kella andur öösel ei vilguks, siis soovitame kella ööseks välja lülitada.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 40. 4 / 5

  Mitu meetrit max telefoni ja kella vahe võib olla, et kõnesid-sõnumeid näitab?

 41. Tere, Aili

  Maksimaalne kaugus sõltub kindlasti keskkonnast, kus telefoni ja kella omavahel kasutate. Ideaaltingimustes pulsikella ja telefoni vaheline side on kuni 10 meetrit, kuid erinevad seinad, uksed jne mõjutavad bluetoothi vahelist ühendust.

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 42. 5 / 5

  Tere, teil kirjas, et west yx flake on laost otsas.
  Millal võiks olla aeg kui ladu jälle täitub?
  Aitähh

 43. Tere, Marge

  Flake saabub novembri kuu jooksul. Tulemas on uuem versioon värvilise ekraani ja uuendatud tarkvaraga ning müüme seda edaspidi Flowfox kaubamärgi alt (ehk siis Flowfox Flake).

  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

 44. 5 / 5

  Tere, kas on juba teada täpsem aeg millal kell müüki jõuab?

 45. Tere, Anne
  Uus mudel saabub Eestisse novembri lõpus, hiljemalt detsembri esimeseks nädalaks.
  Lugupidamisega
  Nutikellad OÜ

Kirjuta arvustus