fbpx
Allahindlus
Pulsikell WESTYX vFIT | Nutikell Pulsikell | Nutikellad ja PulsikelladPulsikell WESTYX vFIT | Nutikell Pulsikell | Nutikellad ja PulsikelladPulsikell WESTYX vFIT | Nutikell Pulsikell | Nutikellad ja PulsikelladPulsikell WESTYX vFIT | Nutikell Pulsikell | Nutikellad ja Pulsikellad

WESTYX vFIT

(4 arvustust)

Pulsikell Westyx vFit on Sinu nutikas abiline treeningutel või kui soovid ennast motiveerida rohkem liikuma. Westyx vFit mõõdab Sinu pulssi, ilma et peaksid telefoni kaasas kandma. Lisaks arvutab pulsikell kokku põletatud kalorid, läbitud distantsi ning mõõdab ka Sinu une kvaliteeti. Vali sobiv päevane sammude arv ja jälgi selle täitumist kella ekraanilt või pulsikella rakendusest. Parema ülevaate saamiseks tutvu lisainfo all olevate tehniliste andmetega ning vaata ka kella tutvustavat videot.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva

Tootekood: 1004 Kategooriad: ,

39.00  23.90 

Laost otsas


Video embedding powered by nutikell.com

Pulsikell Westyx vFit

Pulsikell Westyx vFit on Sinu nutikas abiline treeningutel või kui soovid ennast motiveerida rohkem liikuma. Westyx vFit mõõdab Sinu pulssi, ilma et peaksid telefoni kaasas kandma. Lisaks arvutab pulsikell kokku põletatud kalorid, läbitud distantsi ning mõõdab ka Sinu une kvaliteeti. Vali sobiv päevane sammude arv ja jälgi selle täitumist kella ekraanilt või pulsikella rakendusest. Parema ülevaate saamiseks tutvu lisainfo all olevate tehniliste andmetega ning vaata ka kella tutvustavat videot.

Kuidas pulsikella telefoniga ühildada?

1. Lae alla rakendus Veryfit 2.0

Rakenduse allalaadimiseks on kaks võimalust. Esimene võimalus on rakenduse “Veryfit 2.0” leidmine App Store või Google Play Store keskkonnast ja selle allalaadimine. Teine võimalus on QR-koodi abil allalaadimine, mille leiab pulsikella karbilt või kellaga kaasasolevast kasutusjuhendist. (QR-koodi lugemiseks on eelenevalt vaja alla laadida QR-koodi lugeja, mis on hõlpsasti leitav nii App Store kui ka Google Play Store keskkonnast). QR-koodi lugemisel avatakse link, mille kaudu saab vastava pulsikella rakenduse telefoni laadida.

2. Pulsikella aktiveerimine ja laadimine

Lülita pulsikell sisse. Kui esimesel korral nuppu all hoides pulsikell sisse ei lülitu, siis on vaja kella laadida. Selleks tuleb laadija kolme otsaga osa kella tagumisel poolel oleva kolme klemmiga vastakuti panna ja ühendada USB.

3. Pulsikella ühildamine

Veendu, et oled telefonis lülitanud sisse bluetooth’i. Kui telefoni operatsioonisüsteem on Android 6.0 või uuem, siis sõltuvalt telefonist võib tarvilik olla ka asukoha jagamise (location) sisselülitamine. Seejärel ava rakendus “Veryfit 2.0” ja lülita sisse pulsikella ekraan, vajutades küljel olevale nupule. Kui rakendus leidis pulsikella üles, vajutage kella nimele, et luua telefoni ja pulsikella vaheline ühendus. Kui ei leidnud, siis veenduge, et kella aku oleks laetud, bluetooth telefonis sisse lülitatud ja telefoni kaugus kellast ühendamise hetkel oleks vähem kui 0.5 meetrit.

Kuidas pulsikella kasutada?

Kui kella ja telefoni vahel on ühendus loodud, siis edaspidi toimub pulsikella kogutud andmete ülekanne telefoni automaatselt (eeldusel, et bluetooth on sisse lülitatud). Kui vahepeal telefoni bluetooth on väljas olnud või kella ja telefoni vaheline side on katkenud, siis andmeid saab sünkroniseerida pulsikella rakenduses.

Pulsikella küljel olevale nupule vajutades saab kella menüüs ringi liikuda. Kui soovite kella menüüsse lisada “äratuse” ja “leia minu telefon” valikud, siis selleks tuleb need telefoni rakenduses aktiveerida.

Pulsikella küljel olevat nuppu all hoides kuvatakse teine osa menüüst, mis on eelkõige mõeldud sportimiseks (kuvatakse andmed viimasest treeningust). Erinevaid andmeid saab vaadata nupule vajutades. Kahe kiire vajutusega alustab stopper aja võtmist ning algab pulsikellal uue treeningu režiim, millega kustutatakse eelmise treeningu andmed. Sellest menüüst esimesse menüüsse tagasi saamiseks tuleb kella küljel olevat nuppu all hoida.

Lisainfo

Ekraan

0.49" OLED ekraan, 64 x 32 resolutsioon

Protsessor

Nordic nRF51822

Värv

Must

Operatiivmälu

32 KB

ROM

256 KB

Aku

60 mAh (ooteaeg 14 päeva)

Rihma pikkus

231 mm (min rihma ümbermõõt 16 cm)

Rihma laius

20 mm

Kella mõõtmed

35 x 20 x 12 mm

Kella kaal

27 g

Bluetooth'i versioon:

4.0

Veekindlus

IP67 – Pritsmete ja niiskuse kindel

Pulsimõõtja

Jah

Sammulugeja

Jah

Põletatud kalorite lugeja

Jah

Unemonitooring

Jah

SMS/kõne teavitus

Jah

Äratused

Jah

Stopper

Jah

Ühilduvus

Android 4.4+/iOS 7.1+

Komplekti kuulub

Westyx vFit pulsikell, USB laadimisjuhe, kasutusjuhend

4 arvustust WESTYX vFIT

 1. 5 / 5

  (toote omanik)

  Tere. Saime pulsikellad kätte ja super toode. Mis mulle endale eriti meeldib on see,et kella saab mobiiliga ühendada ja alati näha kui keegi helistab aga mobiil pole läheduses. Ja sportliku inimesena on minu jaoks väga oluline jälgida pulssi, vahemaid ja põletatud kaloreid. Mees veel enda oma katsetada ei ole jõudnud kuid usun, et rahul saab sellega olema temagi.

 2. 3 / 5

  (toote omanik)

  Kell on iseenesest hea, olin vägagi rahul. Kahjuks kestis see õnn vaid kuu. Minu kella rihm purunes reisil olles. Arvan, et rihm ei talu päikest. Otsin uut rihma, kuid senini pole leidnud.

 3. 5 / 5

  (toote omanik)

  Olen kandnud seda pulsikella 3 kuud ning pean tunnistama, et tegemist on väga asjaliku tootega. Aku peab endiselt üle nädala vastu ning kõik töötab suurepäraselt!

 4. 5 / 5

  (toote omanik)

  Mulle täitsa meeldib… Mõnus väike disain ei sega liikumist ja mulle meeldib ka värv. olen kasutanud ka pulsikella rakendusi ja kõik toimib ilusti

Kirjuta arvustus